Współpraca

MaNa w Podróży to jeden z największych blogów podróżniczych w Polsce, który pokazuje, że pojawienie się dziecka nie stanowi ograniczenia w odkrywaniu nowych zakątków Polski i świata.
 
Pod nazwą MaNa w Podróży kryje się blog podróżniczy, a także związane z nim social media prowadzone na Facebooku oraz Instagramie. Podejmując współpracę umożliwiamy reklamodawcy skorzystanie z możliwości zaprezentowania się we wszystkich naszych kanałach:
 
Strona na Facebooku:                                                                                 26,4 tys. obserwujących
Konto na Instagramie:                                                                                4,4 tys. obserwujących
Grupa na Facebooku Miejsca w górach, o których nie miałeś pojęcia:     35,3 tys. członków
Grupa na Facebooku W góry z dzieckiem:                                                 7,3 tys. członków
 
Podróżowanie jest naszą pasją. Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, od momentu przyjścia na świat naszej córki robimy to również z jej perspektywy. Pomysł na powstanie bloga padł przypadkowo. Chcieliśmy początkowo spisywać historie z naszych wycieczek. Dopiero po kilku latach ujrzały one światło dzienne.
 
Podejmując współpracę z Tobą musimy być przekonani, że miejsce, które odwiedzamy nam się podoba i dobrze się w nim czujemy. Dopiero wówczas relacja z pobytu w nim będzie naturalna, a przez to jej odbiór będzie wartościowy i przyniesie najwięcej korzyści zarówno Tobie, jak i nam. Natomiast nigdy nie polecimy na naszym blogu miejsc, których sami, bez żadnego zaproszenia  nigdy byśmy nie odwiedzili.
 
Na jakiej płaszczyźnie możemy zatem współpracować?
 
1. Recenzja odwiedzonego miejsca: z chęcią odwiedzimy wskazane przez Ciebie miejsce, skorzystamy z Twoich usług, a następnie przygotujemy stosowną recenzję zawierającą wysokiej jakości zdjęcia, które również będziesz mógł wykorzystać do własnych celów.
 
2. Wyjazdy sponsorowane: przyjedziemy do wskazanego przez Ciebie regionu, a w czasie tej wizyty opiszemy jego walory turystyczne w obszernym wpisie na naszym blogu. Przez cały czas trwania wyjazdu będziemy go relacjonować w naszych social mediach.
 
3. Testowanie sprzętu: z chęcią przetestujemy oferowany przez Ciebie produkt, bądź usługę, a następnie przygotujemy recenzję dla naszych fanów. Możemy także podjąć współpracę długofalową. Co ważne, oferowane do testów produkty muszą wpisywać się w tematykę naszego bloga.
 
4. Podjęcie partnerstwa strategicznego z marką lub regionem: możemy podjąć długofalową współpracę z daną marką lub regionem. W czasie jej trwania będziemy subtelnie, lecz regularnie wspominać o zaletach Twoich usług, czy walorach turystycznych regionu.
 
Oczywiście współpracować możemy także na innych płaszczyznach, a zakres współpracy ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Dlatego otwarcie podchodzimy do każdej oferowanej propozycji, która z założenia miałaby pomóc w rozwoju, tego co robimy.
 
Jeśli masz pomysł na współpracę z nami, napisz ze szczegółami na kontakt@manawpodrozy.pl
 

Poniżej znajdziesz statystyki naszej strony z Google Analytics za ostatni miesiąc- stan na 01.09.2023 r. 

Współpraca

Do tej pory zaufali nam:

Współpraca