Współpraca

MaNa w Podróży to blog podróżniczy, który założyliśmy w 2016 roku. Początkowo miał być on naszym osobistym pamiętnikiem z podróży, jednak szybko zyskał szersze grono odbiorców. W ubiegłym roku, naszego bloga odwiedziło przeszło 700 tysięcy użytkowników, a liczba naszych obserwatorów w social mediach przekroczyła 30 tysięcy. Oprócz tego prowadzimy dwie grupy na Facebooku, które zrzeszają miłośników górskich wycieczek. Aktualnie mają one blisko 50 tysięcy członków.

W 2023 roku wydaliśmy swoją pierwszą książkę. Korona Gór Polski dla każdego zyskała dużą popularność. Pierwsze wydanie książki sprzedało się w zaledwie 6 miesięcy. Na początku 2024 roku pojawiło się II, uaktualnione wydanie. W tym roku planujemy także wydać kolejną naszą książkę. Mamy nadzieję, że będzie ona cieszyć się jeszcze większą popularnością niż nasz debiut! 

Nasze Media:
🌐 Blog: www.manawpodrozy.pl

👍 Strona na Facebooku: 27,9 tysiąca obserwujących

❤️ Instagram: 5,5 tysiąca obserwujących

👥 Grupa Miejsca w górach, o których nie miałeś pojęcia: 44,8 tysiąca członków

👥 Grupa W góry z dzieckiem: 8,0 tysiący członków

Podejmując współprace, dajemy możliwość zaprezentowania się reklamodawcy we wszystkich naszych mediach. 

Blog- to tutaj wszystko się zaczęło

Blogować zaczęliśmy w 2016 roku. Początkowo pisaliśmy dla siebie. Blog miał być naszym pamiętnikiem z wycieczek. Z czasem, okazało się, że grono jego czytelników stale rośnie. W związku z tym zmieniliśmy nieco formę naszych wpisów. Dodajemy do nich więcej informacji praktycznych, tak aby większe grono odbiorców mogło z nich korzystać. 2023 rok okazał się dla nas rekordowy pod względem liczby użytkowników. Średnio miesięcznie ich liczba wyniosła ok. 70 tysięcy. W sierpniu 2023 roku, ich liczba wynosiła aż 174 tysiące.

Współpraca

Mimo upływu lat, to nadal blog jest naszym podstawowym medium. Działamy na nim mimo zmieniających się obecnie trendów. Wierzymy, że materiały, które tworzymy są ponadczasowe i są dostępne przez bardzo długi czas. Zupełnie inaczej, niż ma to miejsce w Social Mediach. Tam wszystko dzieje się bardzo szybko, a pozyskiwane informacje są ulotne.

Facebook i Instagram

Facebook jest miejscem, w którym dzielimy się z naszymi obserwatorami pomysłami na wycieczki. Głównie są to górskie wędrówki, ale od kiedy na świecie pojawiła się także nasza córka Tosia, to także promujemy miejsca przyjazne rodzinom z dziećmi. Również chętnie odwiedzamy miasta, w których staramy się zaglądnąć do jak największej liczby miejsc. Lubimy być dociekliwi, a co za tym idzie szukamy miejsc nieszablonowych z punktu widzenia wielu turystów.

Instagram natomiast jest dla nas miejscem, w którym dzielimy się naszą wiedzą na temat wycieczek z dzieckiem. Zgromadziliśmy wokół siebie odbiorców, którzy są zainteresowani właśnie tym tematem. W co ubrać dziecko w góry? Jak się przygotować do wycieczki? Co będzie lepsze: nosidło czy chusta? Właśnie odpowiedzi na tego typu pytania przyciągają naszych odbiorców na Instagramie.

Oferta współpracy

Z chęcią podejmiemy rozmowy z każdym, kto będzie chciał z nami współpracować. Akceptujemy zarówno pojedyncze kampanie, jak i długotrwałe współprace. Do każdej propozycji podchodzimy w sposób indywidualny. Staramy się zaproponować takie rozwiązania, które zadowolą każdą ze stron. Nie tylko reklamodawcę i nas, ale przede wszystkim naszych czytelników.

Na jakiej płaszczyźnie możemy zatem współpracować?

I. Recenzja odwiedzonego miejsca: z chęcią odwiedzimy wskazane przez Ciebie miejsce, skorzystamy z Twoich usług, a następnie przygotujemy stosowną recenzję zawierającą wysokiej jakości zdjęcia, które również będziesz mógł wykorzystać do własnych celów.

Przykłady zrealizowanej przez nas tego typu promocji: 

https://manawpodrozy.pl/tajemnicza-solina-czyli-odkryj-legendy-bieszczad/

https://manawpodrozy.pl/kolej-gondolowa-w-solinie/

II. Wyjazdy sponsorowane: przyjedziemy do wskazanego przez Ciebie regionu, a w czasie tej wizyty opiszemy jego walory turystyczne w obszernym wpisie na naszym blogu. Przez cały czas trwania wyjazdu będziemy go relacjonować w naszych social mediach.

Przykłady zrealizowanej przez nas tego typu promocji: 

https://manawpodrozy.pl/mazury-zachodnie/

https://manawpodrozy.pl/kraina-stawow-i-wrzosowisk/

III. Testowanie sprzętu: z chęcią przetestujemy oferowany przez Ciebie produkt, bądź usługę, a następnie przygotujemy recenzję dla naszych fanów. Możemy także podjąć współpracę długofalową. Co ważne, oferowane do testów produkty muszą wpisywać się w tematykę naszego bloga. Zastrzegamy sobie także możliwość niepublikowania materiału, jeśli okaże się, że testowany sprzęt posiada jakieś wady i nie jest zgodny z jego opisem. 

Przykłady realizowanej przez nas tego typu promocji: 

https://manawpodrozy.pl/thule-chariot-cross-nasza-recenzja/

https://manawpodrozy.pl/thule-sapling-nosidlo-turystyczne-nasza-opinia/

https://manawpodrozy.pl/salomon-outpulse/

IV. Reklama obiektu noclegowego: oferujemy również możliwość zareklamowania swojego obiektu noclegowego lub atrakcji. Jednak zawsze takie miejsce przed rekomendacją chcemy odwiedzić. Reklama może się znajdować jako lokowanie produktu w jednym z naszych tekstów na blogu, jako baner reklamowy, bądź post reklamowy na Facebooku, Instagramie, bądź jednej z naszych grup na Facebooku. 

Przykłady realizowanej przez nas tego typu promocji: 

https://manawpodrozy.pl/trojmorski-wierch/

https://manawpodrozy.pl/stobrawski-park-krajobrazowy-co-warto-zobaczyc/

V. Prelekcje i warsztaty dla dzieci: jesteśmy również otwarci na zaproszenia na wszelkie prelekcję. Opowiadamy na nich o naszych podróżach oraz o tym, jak to robić z dzieckiem. Przygotowujemy także warsztaty dla dzieci, w trakcie których pokazujemy najmłodszym jak bezpiecznie chodzić po górach. 

Oczywiście współpracować możemy także na innych płaszczyznach, a zakres współpracy ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Dlatego otwarcie podchodzimy do każdej oferowanej propozycji, która z założenia miałaby pomóc w rozwoju, tego co robimy.

Jeśli masz pomysł na współpracę z nami, napisz do nas: kontakt@manawpodrozy.pl