Współpracować możemy na wielu płaszczyznach. Jesteśmy stosunkowo młodym blogiem, dlatego otwarcie podchodzimy do każdej oferowanej propozycji, która z założenia miałaby pomóc w rozwoju, tego co robimy. Do tej pory swoje działania opieraliśmy na testowaniu sprzętu i jego recenzji.

Jednakże możemy również zaoferować wzajemną reklamę i promocję, czy to innego bloga, bądź firmy, której profil działalności wpisuje się w to, co robimy. Z pewnością dogadamy się z niejedną firmą outdoorową, wydawnictwem map, przewodników, czy agencjami turystycznymi, bądź podmiotami zajmującymi się szeroko pojętą branżą turystyczną. 

Również jesteśmy zainteresowani współpracą przy projektach turystycznych, takich jak festiwale podróżnicze, targi turystyczne, czy spotkania z fanami ogólnie pojętego outdooru.

Największym wyzwaniem z jakim się do tej pory spotkaliśmy był nasz udział w 3. Turystycznych Mistrzostwa Blogerów Podróżniczych organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną oraz National Geographic, w których to przybliżaliśmy walory turystyczne województwa opolskiego.

W 2019 roku natomiast byliśmy prelegentami na Festiwalu Górskim- Spotkanie z Filmem Górskim, który odbył się we wrześniu, w Zakopanem. W swojej prelekcji opowiadaliśmy o przejściu Małego Szlaku Beskidzkiego.


Jeśli chcesz poznać szczegóły to zapraszamy do kontaktu: manawpodrozy@gmail.com

Poniżej znajdziecie statystyki naszej strony z Google Analytics (za 1,6,12 miesięcy)- stan na 01.12.2021 r. 


Do tej pory zaufali nam: