Jakiś czas temu dostaliśmy propozycję podjęcia nowego dla nas wyzwania. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby wziąć udział w tym wydarzeniu. Przy okazji spełniło się kolejne marzenie N. na które od dłuższego czasu nie mogła mnie namówić.

Jak już się może domyślacie chodziło dokładnie o #ClimbingDay

Z tej okazji wybraliśmy się dzień wcześniej w odwiedziny do Krakowa. Tym razem korzystając z gościnności Moniki ;D Na przyjaciół i rodzinę zawsze można liczyć!

Rano pełni ekscytacji wyruszyliśmy w stronę Bolechowic! Spotkaliśmy ludzi pełnych pasji, dzięki którym i nam udzieliła się miłość do skał i wspinaczki. Piękny, słoneczny dzień- idealny na wspinaczkę. Oczywiście zaczęliśmy od nauki, która jest niezbędna aby zacząć przygodę z tym sportem.

Przywiązanie węzła ósemkowego do uprzęży
“duszenie misia” – wiązanie węzła ósemkowegoJak to?! Ja nie dam rady?

Po krótkim lecz szczegółowym kursie stawialiśmy swoje pierwsze kroki na skałkach. Pierwsza myśl?? Ta droga jest za trudna, nie damy rady. Ale dzięki wielkiemu wsparciu wszystkich zgromadzonych udało się! A my wpadliśmy po uszy! Jedni mniej drudzy bardziej ;D

Ewakuacja

Udało się wspiąć na dwie wytyczone dla nas drogi. Niestety przegoniła nas burza.. Ale gdyby nie załamanie pogody nasze zakwasy, były by teraz znacznie większe.

Z pewnością to nie koniec naszej przygody z wspinaczką. Już nie możemy doczekać się kolejnych wypadów na skałki! 

Po lewej stronie pod skałą znaleźliśmy schronienie przed deszczem

Poznajcie ich!

A teraz poznajcie osoby dzięki którym ten dzień był dla nas tak wspaniały, wyjątkowy, radosny, pełen wrażeń i pasji, a co najważniejsze- bezpieczny. Pola & Darek którzy kochają wspinaczkę! Można by o nich pisać i pisać, ale sami opisali siebie najlepiej na swoim blogu https://climb2change.pl/oraz Facebooku https://www.facebook.com/climb2change2/
Koniecznie zaglądnijcie na ich bloga! Może sami dacię się namówić na wspinaczkę z nimi? W każdym razie polecamy, nie będziecie żałować!Jeśli znalazłeś na naszym blogu poszukiwane przez Ciebie informacje, kolejną inspirację na wycieczkę, czy odpowiedź na nurtujące Ciebie pytanie, to będziemy niezwykle wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do naszej blogowej świnki skarbonki (kliknij w poniższy obrazek). Dziękujemy!!!