Thule All Trail

Smukły, a jednocześnie pojemny plecak

Thule All Trail to uniwersalny plecak dla aktywnych osób. Sprawdzi się zarówno na górskim szlaku, rowerowej wycieczce, czy zwiedzaniu miasta. To, co go wyróżnia na tle innych plecaków to unikatowy system hydratacyjny. To właśnie głównie dzięki niemu, plecak ten stał się nieodłącznym towarzyszem naszych wycieczek.

Thule All Trail - uniwersalny plecak dla aktywnych
Thule All Trail świetnie sprawdza się na górskim szlaku
Thule All Trail - uniwersalny plecak
Thule All Trail – uniwersalny plecak

Smukły, a jednocześnie pojemny plecak

To, co wyróżnia Thule All Trail na tle innych plecaków to wyjątkowy kształt, który sprawia że jest on właśnie uniwersalny. Jego pojemność to 22 litry, jednak ze względu na swoją budowę jest niezwykle pojemny, a jednocześnie smukły. Dzięki temu nie krępuje ruchów niezależnie od tego, gdzie się z nim wybieramy – na rower, w góry, czy na wycieczkę do miasta. Jednocześnie jesteśmy w stanie spakować wszystko, co nam jest niezbędne w wycieczkach. Do głównej komory wpakujemy dwie kurtki przeciwdeszczowe, prowiant, apteczkę. W górnej kieszeni zmieścimy to, co potrzebujemy, aby było “pod ręką”. Pakujemy tam portfele, klucze od domu i samochodu (przypinane na haczyk), powerbanki, czy zapasowe baterie do aparatu. 

Czytaj także: Thule Sapling Nosidło turystyczne – nasza opinia

Oprócz tych głównej komory i górnej kieszeni, to naszej dyspozycji są także trzy kieszenie ulokowane na zewnątrz plecaka. Dwie z boku, które bez problemu pomieszczą butelki z wodą lub termos, a także jedną z przodu. Do niej możemy włożyć dodatkową kurtkę przeciwdeszczową, czapki, rękawiczki, czy mapę. Ważną zaletą tej kieszeni jest to, że nie jest wykonana z siateczki, jak to ma miejsce w większości plecaków. Kieszeń ta została uszyta z takiego samego materiału, jak cały plecak. Dzieki temu jest ona dużo bardziej solidniejsza. Plecak za to wygląda bardziej elegancko i zachowuje swój smukły wygląd. To, co jednak najbardziej polubiliśmy w tym plecaku to unikatowy system hydratacyjny.

Thule All Trail na górskim szlaku
Thule All Trail na górskim szlaku
Thule All Trail - uniwersalny plecak dla aktywnych
Plecak Thule All Trail posiada małą wygodną kieszonkę na wszelkie podręczne rzeczy
Thule All Trail - uniwersalny plecak dla aktywnych
Thule All Trail charakteryzuje się smukłym wyglądem

System hydratacyjny, za który polubisz plecak Thule All Trail

Na system hydratacyjny w plecaku Thule All Trail składa się aż 2,5 – litrowy bukłak, który mieści się specjalnie przygotowanej kieszeni w plecaku. Jest on integralnie połączony z wężykiem. To właśnie ten wężyk jest wyjątkowy. Ma on opatentowaną magnetyczną konstrukcję. Dzięki niemu, po zakończeniu picia rurka od razu wraca na swoje miejsce na pasie naramiennym i nie przeszkadza podczas aktywności. Również chcąc się napić możemy to zrobić praktycznie natychmiast, bez konieczności wyciągania butelki z plecaka. Jest to szczególnie wygodne, gdy wędrujemy w trudniejszym terenie, bądź jedziemy na rowerze. 

Czytaj także: Thule Chariot Cross – nasza recenzja

Thule All Trail - posiada unikatowy system hydratacyjny
Thule All Trail – posiada unikatowy system hydratacyjny
Thule All Trail - uniwersalny plecak dla aktywnych
System hydratacyjny w plecaku Thule All Trail

Zintegrowana osłona przeciwdeszczowa i chowany pas biodrowy

Plecak Thule All Trail posiada zintegrowaną osłonę przeciwdeszczową, która sprawdzi się w deszczowe dni. Ochroni ona zawartość plecaka przed zmoczeniem. Gdy ponownie wyjdzie Słońce, osłonę można znów schować do specjalnego woreczka i umieścić w bocznej kieszeni. Dla osób kochających górskie wędrówki ważną informacją jest również ta, że do plecaka istnieje możliwość przyczepienia kijków trekkingowych. Możne je zaczepić do specjalnych pętli, dzięki czemu nie przeszkadzają one nam wtedy, gdy ich akurat nie używamy. 

Plecak posiada także możliwość schowania pasa biodrowego. Jest to o tyle wygodne, że pomaga chociażby w transporcie plecaka, gdy wszelkie luźne paski tylko przeszkadzają. Również ta opcja przyda się, kiedy pasa biodrowego akurat nie używamy. „Latające” paski nas wówczas nie irytują. Dla osób lubiących tego typu rozwiązania mamy kolejną dobrą wiadomość. Również paski służące regulacji pasów ramiennych są chowane do specjalnych klamer. One dzięki temu również nigdzie luźno „nie latają” i są cały czas pod ręką do dyspozycji. 

Thule All Trail ma możliwośc schowania pasa biodrowego
Thule All Trail ma możliwośc schowania pasa biodrowego
Thule All Trail ma możliwośc schowania pasa biodrowego
Thule All Trail ma możliwośc schowania pasa biodrowego