O nas

O nas

MaNa w Podróży czyli kto? Maciek, Natalia, a od 2020 roku również nasza córka – Tosia. Jesteśmy parą, zarówno w życiu jak i na górskich szlakach. Poznaliśmy się w schronisku na Błatniej w Beskidzie Śląskim. Jak łatwo możecie się domyśleć, góry 🏔️ towarzyszą nam od samego początku! 

W 2016 roku założyliśmy bloga, który początkowo był naszym osobistym pamiętnikiem. Szybko, jednak dotarł do szerszego grona odbiorców. My natomiast zmieniliśmy nieco formę naszych wpisów. Chcemy, aby znajdowało się w nich jak najwięcej informacji praktycznych, z których skorzystają inni. Oczywiście dzielimy się przy tym także naszą subiektywną oceną odwiedzanego miejsca, starając się przekazać emocje, jakie nam towarzyszą podczas wycieczki. 

Wszystko to ma jeden cel! Zachęcić naszych czytelników do wyjścia z domu i odkrywania świata 🌍✈️ “po swojemu”. Chociaż zawsze jest nam miło, gdy korzystacie z naszych opisów i wędrujecie naszym śladem! 

Na naszym blogu 📝 znajdziecie: 

  • opisy tras górskich 🥾; 
  • propozycje tras rowerowych 🚲🚴‍♂️🚴‍♀️; 
  • atrakcje, które należy zobaczyć podczas zwiedzania miast 🏙️🌆; 
  • poradniki, które pomogą Wam się przygotować do górskich wędrówek (przede wszystkim z dzieckiem! 🏔️👶); 

Dzięki naszym czytelnikom, których z roku na rok jest coraz więcej, mamy siłę, aby cały czas odwiedzać nowe miejsca, a co za tym idzie tworzyć kolejne materiały. Doprowadziło nas to do napisania swojej pierwszej książki 📖, którą wydaliśmy w 2023 roku. W zaledwie 6 miesięcy udało się sprzedać cały jej nakład. Na szczęście szybko pojawiło się wydanie II i możemy w spokoju pracować nad kolejną książką! A jaka będzie jej tematyka? O tym dowiecie się już niedługo!

Jeśli chcecie zadać nam jakieś pytanie, albo się z nami skontaktować najlepiej jest zrobić to przez

📧 e-mail: kontakt@manawpodrozy.pl

Dla tych, którzy są zainteresowani współpracą z nami, odsyłamy do zakładki 🤝 WSPÓŁPRACA

 

A czym zajmujemy się na co dzień? 

Pracujemy tak, jak większość z Was na etacie. Życie nam się tak potoczyło, że obydwoje jesteśmy związani z ochroną zdrowia. Natalia jest pielęgniarką 💉, a Maciek farmaceutą 💊. Jak widać można skutecznie łączyć pracę zawodową z pasją, jaką są podróże i odkrywanie ciekawych miejsc. 

O nas