Korona Gór Polski dla każdego- kup naszą książkę!

Korona Gór Polski dla każdego- kup naszą książkę!

“Korona Gór Polski dla każdego” to nasza pierwsza książka, która została wydana w formie przewodnika. Co w niej znajdziecie? 

  • Opisy 28 tras, które pozwolą Wam zdobyć Koronę Gór Polski. Są to trasy, które sami przeszliśmy, a podczas 27 z nich towarzyszyła nam nasza córka Tosia.Wybór tras nie jest przypadkowy. Chcieliśmy pokazać, że warto poświęcić nieco więcej czasu na poznanie danego pasma górskiego i nie decydować się zawsze na najkrótszą z możliwych tras; 
  • Przy każdej z opisywanych tras odnajdziecie także mapę oraz kod QR, który można zeskanować swoim smartfonem, dzięki czemu dana trasa otworzy się w aplikacji; 
  • Przy każdej trasie znajduje się także profil wysokościowy, co pozwoli na racjonalne zaplanowanie wycieczki; 
  • Na końcu opisów odnajdziecie natomiast notatkę na temat możliwości zdobycia danego szczytu z dzieckiem. Podpowiadamy, który szlak jest najłatwiejszych, na który ze szczytów wejdziecie z wózkiem dziecięcym, a na który lepiej wybrać się z nosidłem lub chustą; 
Korona Gór Polski dla każdego- kup naszą książkę!

Dodatkowo przy każdym szczycie umieściliśmy informację o miejscach wartych zobaczenia w okolicy. Chcemy przez to pokazać, że Korona Gór Polski jest świetnym sposobem na poznanie części naszego kraju i zwiedzenie wielu ciekawych miejsc. We wstępie możecie natomiast przeczytać, m.in. o idei powstania Korony Gór Polski, kontrowersjach związanych z doborem szczytów i przekonać się, że w tym projekcie chodzi przede wszystkim o to, by wędrować, zaszczepić górskiego bakcyla i świetnie przy tym się bawić. 

Do każdej książki dołączona jest wysokiej jakości składana, laminowana mapa, na której umieszczone są wszystkie opisywane w przewodniku trasy. 

Korona Gór Polski dla każdego- kup naszą książkę!

Książką wraz z mapą + naszą dedykację możecie u nas zakupić za 89 zł! Cena detaliczna książki to 99 zł. Zakupu możecie dokonać poprzez platformę Allegro: do kosztu książki należy wówczas doliczyć koszt wysyłki w kwocie 9,99 zł (InPost Paczkomaty). 

>>>>KLIKNIJ ABY ZAMÓWIĆ KSIĄŻKĘ Z DEDYKACJĄ NA ALLEGRO<<<<

 

Dla osób, które z jakiś powodów nie mogą zakupić książki wraz z dedykacją przez Allegro, umożliwiamy jej zakup poprzez wysłanie przelewu w kwocie 103,90 (89,00 zł książka + 14,90 zł przesyłka) na nr konta: 

Maciej Birecki MaNa w Podróży 
Nr konta: 26 1050 1490 1000 0097 8432 1797

W tytule przelewu koniecznie wpiszcie swoje dane (imię i nazwisko, adres, e-mail, nr telefonu). Jeśli wybieracie opcję dostawy przez paczkomat, albo chcecie, abyśmy w książce napisali specjalną dedykacje dla Was, to napiszcie do nas maila na kontakt@manawpodrozy.pl

P.S. Wasze zamówienia będziemy starać się realizować najszybciej jak tylko umiemy. Jednak liczymy na Waszą wyrozumiałość w tej kwestii;) Pamiętajcie, że na pokładzie mamy trzylatkę, która wymaga mnóstwo uwagi oraz normalną etatową pracę. Blog i góry to cały czas nasze hobby:) 

Korona Gór Polski dla każdego- kup naszą książkę!