Przeglądanie zdjęć to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu
Artykuł Sponsorowany Praktyczne Porady

Fotopodsumowanie roku, czyli szukamy pomysłu na zatrzymanie wspomnień!

Artykuł sponsorowany przez FotoPrint.pl

Zbliża się koniec roku- to czas podsumowań i przemyśleń nad tym, czego dokonaliśmy przez ostatnie 365 dni w roku. Dla nas to też tradycyjne wyszukiwanie zdjęć, wybieranie tych najlepszych, najśmieszniejszych, które kryją nasze emocje, a także wspomnienia minionych miesięcy. Staramy się, aby nie zagubiły się one na naszym dysku i mieliśmy z nich pożytek dłużej niż tylko przez krótką chwilę, gdy przeglądamy je po powrocie z naszych wycieczek.

Przeglądanie zdjęć to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu
Przeglądanie zdjęć to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu

Klasyczne odbitki?

Wywołane zdjęcia dają dużo radości, gdy możemy je potem pooglądać:) Przeglądanie albumów z naszymi zdjęciami, z kubkiem gorącej czekolady, gdy za oknem zimno, szaro i deszczowo to jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu:) Przypominamy sobie nasze dotychczasowe osiągnięcia i jednocześnie planujemy już kolejne!

Może kubki ze zdjęciem?

A co powiecie na to, aby pić herbatę w pracy z kubka, na którym nadrukowane jest zdjęcie z Waszego najwspanialszego wypadu wakacyjnego? Uwierzcie, że czas dużo szybciej płynie, gdy spoglądacie na fantastyczne panoramy Dolomitów, a każde zlecone Wam zadanie wykonacie jak najlepiej:)

Puzzle ze zdjęcia- najlepszy obraz w Twoim domu

Zrobiłeś naprawdę dobre zdjęcie na wyprawie i nie wiesz w jaki sposób je wyróżnić w Twoim domu? Podpowiemy Wam, że świetnym pomysłem są puzzle wykonane właśnie z tej fotografii. Samo ich układanie to świetne spędzanie czasu ze swoją rodziną- na prawdę układanie 2 tysięcy kawałków, z których ma powstać piękny obraz zajmuje wszystkich jej członków a nawet znajomych przez długie wieczory! A gdy to dzieło zawiśnie na ścianie w salonie, zapewniamy Was, że każdy z gości, którzy Was odwiedzą, będą podziwiać Wasze dzieło:)

Komu marzy się Dolina Pięciu Stawów na ścianie powinien wybrać fotopuzzle
Komu marzy się Dolina Pięciu Stawów na ścianie powinien wybrać fotopuzzle

Koszulki ze zdjęciem?

Kolejnym pomysłem na zatrzymanie wspomnień jest umieszczenie Waszych zdjęć na T-shircie! Pewnie niejednokrotnie zdarzyło Wam się poszukiwać w sklepach koszulki z nadrukiem, który będzie wyrażać właśnie Was. Może nie trzeba już szukać tylko skorzystać z możliwości nadruku własnoręcznie wykonanego zdjęcia na koszulce? Gwarantujemy Wam, że jest to fantastyczna idea, w końcu uda się będziecie mieć tą ulubioną Dolinę Pięciu Stawów blisko siebie:)Jeśli znalazłeś na naszym blogu poszukiwane przez Ciebie informacje, kolejną inspirację na wycieczkę, czy odpowiedź na nurtujące Ciebie pytanie, to będziemy niezwykle wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do naszej blogowej świnki skarbonki (kliknij w poniższy obrazek). Dziękujemy!!!

Może Cię także zainteresuje...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *