EURO26
Artykuł Sponsorowany

EURO26 to nie tylko ubezpieczenie!

Artykuł zawiera materiały partnera.

Ubezpieczenie w słowackich górach

Góry to przygoda, ekscytacja, piękne widoki, ale wybierając się w nie musimy pamiętać również o bardziej “przyziemnych” sprawach. Kilka ładnych lat temu pojechaliśmy na Słowację, by przemierzać tatrzańskie szlaki zlokalizowane właśnie w tym kraju. Niestety, mało doświadczeni zapomnieliśmy o bardzo ważnej sprawie- wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia, które pokryłoby ewentualne koszty akcji ratunkowej w górach. Jak dobrze wiecie, na Słowacji tego typu działania kosztują kilkadziesiąt tysięcy euro, dlatego warto się dodatkowo zabezpieczyć.

EURO26
Jak widać EURO26 przydaje się nawet na końcu świata!

EURO26- ubezpieczenie dla zapominalskich

Zaczęliśmy sobie zadawać pytanie “ryzykujemy, czy nie”? Zdecydowaliśmy, żeby poszukać najpierw wi-fi, a potem znaleźć ubezpieczenie, które bez problemu można kupić przez Internet. Właśnie w ten sposób znaleźliśmy kartę EURO26. Wypełnienie wniosku o ubezpieczenie nie trwało więcej niż 5 minut, a certyfikat potwierdzający polisę przyszedł na nasze maile już po kilku minutach. Wybraliśmy najdroższą opcję z możliwych, która obejmuje również ryzyko związane z uprawianiem sportów ekstremalnych, do których można zaliczyć wspinaczkę wysokogórską poza szlakiem, a jak wiecie na Słowacji pokus by wejść na jakąś górę, na którą nie prowadzi żaden szlak jest sporo. Za nieco ponad 150 zł dostaliśmy ochronę na cały rok, co było bardzo atrakcyjną ceną, jak na kieszeń dwóch studentów. Oprócz kosztów akcji ratunkowej, polisa EURO26 pokrywała również koszty leczenia, a także transport do kraju. Mało? Byliście kiedyś w sytuacji, gdy zdarzył Wam się wypadek za granicą, a Wy nie wiedzieliście, jakie działania począć? Posiadając kartę EURO26 w takim przypadku wykonujecie telefon do całodobowej Centrali Alarmowej, w której otrzymacie wszelkie niezbędne informacje, jak się zachować w kryzysowej sytuacji.

EURO26- idealne rozwiązanie dla podróżomaniaków

 Karta EURO26 to nie tylko ubezpieczenie! Jeśli jesteś typem podróżomaniaka i nie możesz obojętnie przejść obok kolejnej promocji oferowanej przez linie lotnicze, czy przewoźników kolejowych oraz autobusowych, a każdy wolny weekend spędzasz w nowym, ciekawym miejscu to z EURO26 otrzymasz mnóstwo zniżek na noclegi, wstępy do muzeów, centrów rozrywki, czy najsłynniejszych zabytków Europy. Kto by nie chciał odwiedzić Disneyland, wejść na stadion Camp Nou, czy wziąć udział w koncercie w Salzburgu? Z kartą EURO26 ze wszystkich tych atrakcji i jeszcze wielu, wielu innych można skorzystać z dużym rabatem! Uwierzcie, że dla młodych, którzy preferują niskobudżetowe wyjazdy takie zniżki są naprawdę na wagę złota! Ewentualnie na wagę powrotnego biletu do domu:)

Jeśli masz poniżej 30 roku życia i szukasz ubezpieczenia, które zapewni Twoje bezpieczeństwo w całej Europie, nie wahaj się i zamów kartę EURO26 już dzisiaj! Możesz tego dokonać pod tym linkiem.

Uwaga! Konkurs!

P.S. Jednocześnie zachęcamy wszystkich początkujących blogerów, którzy nas właśnie czytają do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez EURO26. Do wygrania jest 7- dniowy wyjazd do Portugalii! Wystarczy, że w kilku słowach opowiesz o tym, dlaczego blogujesz i podasz powód, dlaczego to właśnie Ty miałbyś pojechać zwiedzać Portugalię! Kliknij tutaj i zgłoś się już dziś!Jeśli znalazłeś na naszym blogu poszukiwane przez Ciebie informacje, kolejną inspirację na wycieczkę, czy odpowiedź na nurtujące Ciebie pytanie, to będziemy niezwykle wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do naszej blogowej świnki skarbonki (kliknij w poniższy obrazek). Dziękujemy!!!

Może Cię także zainteresuje...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *