Dziękujemy za zapisanie się na naszą listę newsletterową!

Poradnik dotyczący sposobów na noszenie dziecka w górach możesz pobrać TUTAJ

W kolejnych e-mailach będziesz od nas dostawać sporą dawkę wiedzy, która pozwoli Ci przygotować się do górskiej wycieczki z Twoim dzieckiem. Podpowiemy, jak zaplanować taką wyprawę, co powinno znaleźć się w Twoim plecaku, czy o tym jak przygotować się na zmienną, górską aurę.

Podzielimy się także naszymi doświadczeniami związanymi z tym jak zmieniło się nasze życie po pojawieniu się dziecka. Pokażemy Ci, że pojawienie się potomstwa nie musi oznaczać zrezygnowania z aktywnego życia. Przedstawimy Wam rozwiązania, które u nas się sprawdziły i mamy nadzieję, że pozwolą Wam także nadal spełniać swoje pasje, ale już ze swoim Maleństwem u boku.

P.S. Przesyłany przez nas poradnik jest całkowicie bezpłatny. Jeśli, jednak chciałbyś dorzucić cegiełkę do rozwoju naszego bloga to możesz to zrobić klikając zdjęcie poniżej

Jeśli znalazłeś na naszym blogu poszukiwane przez Ciebie informacje, kolejną inspirację na wycieczkę, czy odpowiedź na nurtujące Ciebie pytanie, to będziemy niezwykle wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do naszej blogowej świnki skarbonki (kliknij w poniższy obrazek). Dziękujemy!!!